Başvuru Şartları

BAŞVURU YAPMADAN ÖNCE LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ…

1. Aylık olarak gelen ortalama 4500 başvuru titizlikle incelenmekte, bunlardan ancak 30 veya 40 kişi onaylanarak ajansımıza davet edilmektedir.

2. Öncelikle ajansımızın ciddiyetine önem vermeniz ve bu hassasiyet ile başvurmanızı öneririz.

3. Bu aşamada da DELUXE Ajans gerçekten bu işi yapmak isteyen bunun için çaba gösterecek kişileri yılların verdiği deneyim ile ayrıştırmaya çalışmaktadır. Ancak yine de her kayıt olan kişiye aynı özen ve şans tanınmaktadır.

4. Ajansımızın Kayıt Ücreti sistemi vardır, Kayıt ücreti 60 TL dir. (Çocuk ve bebek çekimleri 100 TL dir.) Bu ücret fotoğraf çekimleri için alınmaktadır. Sıkça Sorulan Sorular – S.S.S. Bölümünde Ayrıntılı bir şekilde Kayıt ücretimiz açıklanmıştır.

5. Sınav zamanı devam zorunlulukları dışında yoğun ders programı ve devam zorunlulukları olan öğrenciler de DELUXE Ajans kadrosunda çalışamazlar.

6. Ankara dışında yaşayanlar DELUXE Ajans kadrosunda çalışamazlar. Konaklama ve seyahat sorunu olmayanlar istisnadır.

7. Başvurularınız mankenlik, modellik , reklam ve dizi film oyunculuğu , hosteslik v.d. başlıklarda değerlendirilip size en geç bir ay içerisinde cevap verilecektir.

8. DELUXE Ajans , başvuruları kendi kriterlerine göre değerlendirmekte ve bunlar hakkında açıklama yapmamaktadır. Bu nedenle başvurularınızın sonucunda Ajansımıza kabul edilme konusunda bir garanti verilmemektedir.

9. 18 yaşın altındaki Başvuru adaylarının formlarını kanunen temsile yetkili velisi yapmak zorundadır.

10. DELUXE Ajans ‘a başvuru yapan kişi 18 yaşından büyük olduğunu taahhüt eder.

11. Sabıkalı kişiler ajansımıza başvuru yapamaz.

12. Başka ajanslarla çalışan kişiler ajansımıza başvuru yapamaz.

13. Yurt dışında yaşayanlar ajansımıza kayıt yaptıramazlar.

14. KAYIT ÜCRETİNİ ÖDEYEMEYECEK KİŞİLER BAŞVURUDA BULUNAMAZLAR.