Hakkımızda

Mankenlik, yüz modeli, hosteslik ve oyunculuk ajansı olarak sektörde dürüstlük ve prensiplerinden ödün vermeden, güvenilirliği esas alan ajansımız firma ve yapımcıları yanıltmadan doğru oyuncu ve modeli doğru projeyle buluşturmayı hedef almaktadır. Tüm çalışmalarında profesyonel ekibiyle hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Deluxe Ajans olarak tekstil firmalarının, modacıların, yapımcı ve kanalların oyuncu ve modellik taleplerine hızlı hizmetler sunarak her zaman sektöre doğru isimler kazandırmayı hedef belirlemiştir. Bunu gerçekleştirmek için oyuncu ve modellerin eğitimli olmalarını esas alarak misyonunda da eğitime verdiği önemi vurgulamaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Güvenilirlik ve disiplini esas alan Deluxe Ajans ailesi olarak, oyunculuk ve modellik mesleklerini her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyabilmektir.

NEDEN BİZ?

Çünkü DELUXE Ajans olarak ne istediğinizi biliyoruz. Sektöre hakimiz ve sizin için her zaman en iyi seçimi yapıyoruz.

NEDEN SİZ?

Çünkü DELUXE Ajans olarak bizler sizlerin hayallerini gerçekleştirmeyi seviyoruz, ve sektöre yeni yetenekler kazandırmayı hedefliyoruz.

NELER YAPARIZ?

DELUXE Ajans olarak Hostes, katalog çekimleri, reklam, dizi ve sinema oyunculuğu, tiyatro oyunculuğu, manken, dansçı, fuar mankenliği ve defile gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

GÜVENİLİR Mİ?

DELUXE Ajans olarak Sektörümüzün bazı Türk filmlerine konu olduğunun bilincindeyiz. Ünlü olmak adına siz değerli çalışma arkadaşlarımızın suistimal edilmesi bizleri çok üzmektedir. Bu gibi olasılıklara karşın sizler için en doğru firmaları titizlikle gözden geçirerek sizlere dürüst ve kaliteli firmalarla çalışma imkanı sunuyoruz.

SEÇME ŞANSIM VAR MI?

DELUXE Ajans prensiplerinde elbette başvuruda bulunurken sizlere yönelik her alanda çalışmama hakkınız vardır. Örneğin,  sadece hostes olmak istiyorsanız diğer alanlarda çalışmaya bilirsiniz. Oyunculuk için başvuruda bulunmuşsanız diğer alanlarda çalışıp çalışmama seçimi tamamen size kalmıştır. Hayaliniz ne ise, biz hayalinizin arkasındayız.

NE YAPMAM GEREKİYOR?

Öncelikle endişelenmeyin. DELUXE Ajans'a başvuruda bulunmanız, sizleri geri dönülemeyecek bir noktaya getirmez. Ajansımıza başvuruda bulunduktan sonra sizlere istemediğiniz hiçbir projede çalışma zorunluluğu getirilmez. Ajansımıza baş vuruda bulunmanız, hayallerinizdeki projelerde çalışma şansı bulabilmeniz için artı bir adımdır sadece. Daha kolay farkedilmenizi sağlamak için çalıştığımızı unutmayın.