Hİzmetlerİmİz

CAST, FOTOMODEL, MANKEN

Cast Temini

*Özel Yüz
*Tiyatrocu Oyuncu
*Sunucu
*İkiz
*Dansçı
*Pet

Fotomodel Temini

*Reklam Fotomodeli
*Mayo, İçgiyim ve Moda Fotomodeli
*Reklam Oyuncusu
*Sinema Oyuncusu
*Klip Oyuncusu
*Yabancı Manken
*Top Model

Manken Temini

*Prova Mankeni
*Mayo ve İç Giyim Mankeni
*Haute Couture Mankeni
*Ürün Tanıtım ve Lansman Mankeni
*Fuar Mankeni

NEDEN BİZ?

Çünkü DELUXE Ajans olarak ne istediğinizi biliyoruz. Sektöre hakimiz ve sizin için her zaman en iyi seçimi yapıyoruz.

NEDEN SİZ?

Çünkü DELUXE Ajans olarak bizler sizlerin hayallerini gerçekleştirmeyi seviyoruz, ve sektöre yeni yetenekler kazandırmayı hedefliyoruz.

NELER YAPARIZ?

DELUXE Ajans olarak Hostes, katalog çekimleri, reklam, dizi ve sinema oyunculuğu, tiyatro oyunculuğu, manken, dansçı, fuar mankenliği ve defile gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

GÜVENİLİR Mİ?

DELUXE Ajans olarak Sektörümüzün bazı Türk filmlerine konu olduğunun bilincindeyiz. Ünlü olmak adına siz değerli çalışma arkadaşlarımızın suistimal edilmesi bizleri çok üzmektedir. Bu gibi olasılıklara karşın sizler için en doğru firmaları titizlikle gözden geçirerek sizlere dürüst ve kaliteli firmalarla çalışma imkanı sunuyoruz.

SEÇME ŞANSIM VAR MI?

DELUXE Ajans prensiplerinde elbette başvuruda bulunurken sizlere yönelik her alanda çalışmama hakkınız vardır. Örneğin,  sadece hostes olmak istiyorsanız diğer alanlarda çalışmaya bilirsiniz. Oyunculuk için başvuruda bulunmuşsanız diğer alanlarda çalışıp çalışmama seçimi tamamen size kalmıştır. Hayaliniz ne ise, biz hayalinizin arkasındayız.

NE YAPMAM GEREKİYOR?

Öncelikle endişelenmeyin. DELUXE Ajans'a başvuruda bulunmanız, sizleri geri dönülemeyecek bir noktaya getirmez. Ajansımıza başvuruda bulunduktan sonra sizlere istemediğiniz hiçbir projede çalışma zorunluluğu getirilmez. Ajansımıza baş vuruda bulunmanız, hayallerinizdeki projelerde çalışma şansı bulabilmeniz için artı bir adımdır sadece. Daha kolay farkedilmenizi sağlamak için çalıştığımızı unutmayın.